KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746218

nr 1374 6218

Fotografikonst

Luis Mariano González. "Seasons". Signerad, numrerad 14/500, ca, 60x90cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:22:30